Jmenuji se Adéla Károlyová a ve spolupráci s bývalými pacienty, lékaři z VFN  a výživovými poradci přicházím s projektem, který má připravit vás, pacienty, na zákrok, kterým jsme si my, kteří projekt tvoříme, již prošli.

 

Při ortognátní operaci sice nejde často o život, ale je to jedna z největších zkoušek vašeho života a my jsme tu od toho, abychom vám přípravu na tu zkoušku co nejvíc možno ulehčili. Tvoříme pro vás prostor, ve kterém můžete klást všechny dotazy, které ohledně operace máte, a že jich bude hodně, věřte mi. Prostor, kde si stojíme za tím, že #terapiesdilenimfunguje a proto si zde můžete přečíst příběhy nás, kteří máme už vše za sebou. Prostor, kde vám vysvětlíme všechny děsivé lékařské pojmy do poslední laické tečky. Prostor, kde bojujeme za méně hladových krků po ortognátce a proto za vámi přicházíme s propracovaným jídelníčkem, který jsme vytvořili ve spolupráci s renovovanými nutričními terapeuty, takže si můžete být jisti, že vaše tělo dostane vše, co potřebuje.

 

Snažíme si přijít s projektem, o kterém víme, že bychom ho všichni tenkrát před operací také potřebovali. My neměli nikoho, koho bychom se mohli zeptat na vše, čeho jsme se na operaci báli. Neměli jsme nikoho, kdo by nás uklidnil, že zas tak zlé to nebude. Vy tu možnost ale máte, a my doufáme, že pomůže co nejvíce z vás.

 

Nebojte se nás kontaktovat a sdílet s námi vaše příběhy. Jsme tu pro vás a těšíme se na další šťastné konce!

#terapiesdilenimfunguje

  • Facebook
  • Instagram

kontaktujte nás

Máte dotaz ohledně operace? Nebo si jenom potřebujete popovídat s někým, kdo si operací prošel a pochopí Vaše obavy? Chcete s námi sdílet váš příběh, a inspirovat tak další pacienty? Nebojte se a napište nám! Těšíme se na vás.

© 2020 Adéla Károlyová

grafický design – Jakub Smitka (jakubsmitka.com)

vytvořeno ve spolupráci s

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now